Blues Market 2017 Horsens

V Dánsku sa konal Európsky bluesový veľtrh

V Dásku sa prezetovalo aj slovenské blues na hudobnom veľtrhu v Horsens

V dánskom meste Horsens sa uskutočnil ďalší európsky bluesový veľtrh. Blues Market 2017 bol súčasťou európskej súťaže bluesových kapiel European Blues Challenge 2017. V dňoch 7. a 8. apríla sa v priestoroch bývalej štátnej väznice Faengslet zišli predstavitelia európskych bluesových médií, časopisov, festivalov a klubov.

Na konferencii Európskej bluesovej únie bola asociácia SLOVAKBLUES, o. z.

Bluesovému marketu predchádzala výročná schôdza Európskej bluesovej únie, kde sa okrem interných záležitostí Európskej bluesovej únie odsúhlasili aj ďalšie miesta, kde sa v budúcnosti budú konať súťaže European Blues Challenge. Na budúci rok bude súťaž hostiť Nórsko a v roku 2019 sa súťaž presunie do Portugalska.

Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens

Aj v tomto roku mala možnosť asociácia SLOVAKBLUES, ako člen Európskej bluesovej únie prezentovať svoje aktivity v rámci európskeho bluesoveho veľtrhu. Pre tento rok sme pripravili špeciálny balíček s nahrávkami a propagačným materiálom členov asociácie SLOVAKBLUES, ktorý prejavili záujem o túto formu zviditelnenia sa na európskej bluesovej pôde. CD-čká a propagačný materiál bluesmanov ako Ľuboš Beňa a Bonzo Radványi, Slovak Blues Project, Filip Vítů Trio, Juraj Schweiger, The Butchers alebo Marián Lucký putoval do rúk organizátorov festivalov v Nemecku, Francúzku, Poľsku, Belgicku, rádií v Anglicku, Francúzku, do redakcie časopisu Twój Blues alebo škandinávskeho Blues News.

Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens. Združenie SLOVAKBLUES, o.z. na bluesovom veľtrhu v dánskom Horsens.

Bluesmusic
Apríl 2017