Marián Lucký vydal singel na vinyle

Skladby Choďte Domov! a It’s Allright sú na svete!

Spevák a gitarista Marián Lucký vydal singel Choďte Domov It’s Allright

Nový singel Marián Lucký – Choďte Domov!/It’s Allright vychádza v týchto dňoch vo vlastnom náklade v digitálnej distribúcii spoločnosti Spinaker. Vo výrobe je aj limitovaná séria 200ks malých vinylových platní, ktoré budú v predaji koncom novembra. Obidve skladby boli zmastrované vo svetoznámych štúdiách Metropolis v Londýne. Ku skladbe Choďte Domov! bol zverejnený aj videoklip.

Singel je zatiaľ druhým sólovým počinom slovenského gitaristu a speváka Mariána Luckého, ktorý pôsobí na slovenskej hudobnej scéne už viac ako 25 rokov. Ako 15 – ročný sa zúčastnil so svojou skupinou Experience na medzinárodnom Beatles festivale v anglickom Liverpoole. Neskôr spolupracoval s množstvom slovenských, aj zahraničných umelcov, ako napr. Martin Valihora, Fedor Frešo, Peci Uherčík, David Koller, Ali Caldwell, atď.

 

V roku 2016 vydal svoj debutový sólový album About Life, ktorý si našiel cestu aj do zahraničných rádií. Na album prispeli osobnosti ako Martin Valihora, Erich Boboš Procházka, a ďalší… Na novom singli spolupracoval so svojím dlhoročným kolegom Milanom Koyšom(basová gitara), novým bubeníckym objavom Romanom Turtevom, ktorý zároveň aj nahrávku mixoval a v neposlednom rade so staro-novým kolegom, klávesistom Jakubom Tvrdíkom (Billy Barman, Felix). Momentálne pripravuje ďalší dlhohrajúci album.

Bluesmusic
Október 2017