Blues Moods Summer Special 2021

Jumping Matt & His Combo a Mátyas Pribojszki

Trnavská hudobná spoločnosť, o. z. si pre fanúšikov menšinových hudobných žánrov, ale aj pre širokú verejnosť pripravila tradičné letné osvieženie v podobe hudobného projektu “Blues Moods Summer Special”. Pozvánku dostala skupina z Maďarska Jumping Matt & His Combo, ktorú vedie excelentný hráč na fúkaciu harmoniku Mátyas Pribojszki. Zmes americkej hudby v štýle blues, swing a jazz je presne to, čo robí z tejto hudby stále živú a atraktívnu platformu pre každé poslucháčske ucho.

Blues Moods Summer Special 2021 v Trnave

Podujatie je akýmsi “zahrievacím kolom” pred tradičným jesenným hudobným festivalom Blues Moods. Minulý rok sa žiaľ kvôli pandémii festival neuskutočnil a organizátori sa obávajú, že rovnaký scenár bude mať aj táto jeseň. “Budeme radi, ak sa nám podarí zorganizovať aspoň nejaké menšie formy hudobných podujatí počas tohto leta” – povedal jeden z členov Trnavskej hudobnej spoločnosti a pokračoval: “Je to vlastne aj pripomenutie toho, že sme stále tu”.


Podujatie sa uskutoční v piatok, 23. júla 2021, so začiatkom o 20.00 h na Nádvorí – priestore súčasnej kultúry v Trnave, Štefánikova 4. Vstup na podujatie je bezplatný. Festival z verejných zdrojov podporilo Mesto Trnava. Festival ďalej podporili: Nádvorie – priestor súčasnej kultúry, Kultúrne centrum Malý Berlín, Libros, Edit Print, Penzión Oáza, WebHouse a HALADA advokátska kancelária. Mediálni partneri: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, domesta.sk, bluesmusic.sk, MTT.

Trnavská hudobná spoločnosť, o. z.
08/07/2021