Výzva ★ Prihláste sa do bluesovej súťaže

Slovakian Blues Challenge 2017

Vyhlasujeme výzvu pre bluesové kapely a sólistov prihlásiť sa na celoslovenskú súťažnú prehliadku Slovakian Blues Challenge 2017.

Prihláste sa do bluesovej súťaže

Podmienky sú jednoduché:
– Kapela alebo sólo/duo musí byť zo Slovenska
– Kapela alebo sólo/duo musí hrať bluesovú hudbu alebo pridružený žáner
– Kapela alebo sólo/duo musí pristupovať k súťaži zodpovedne a profesionálne
– Kapela alebo sólo/duo, ktorá bude vybraná do finále, uhradí štartovné 30€ (členovia združenia SLOVAKBLUES, o. z. majú štartovné zdarma).

Do finálového kola vyberie odborná porota 3 kapely alebo sólistov, ktorým združenie uhradí náklady vo výške 100€ a občerstvenie počas súťaže. Pre hudobníkov z väčších vzdialeností zabezpečíme prípadné ubytovanie.  Slovakian Blues Challenge 2017 sa uskutoční vo štvrtok 7. septembra v Skalici.

Víťaz získa celoročné členstvo a reklamu na stránke Bluesmusic,  reklamu a rozhovory v rádiách Proglas a Devín a ďalších médiách, účinkovanie na festivale Hudba v Meste 2017 a možnosť účasti na európskej bluesovej súťaži European Blues Challenge 2018.

Na adresu  pošlite prihlášku (stačí správa v emaile), krátku biografiu kapely, dua alebo sólistu, 1 x mp3 ukážku, 1x fotografiu v dobrej kvalite a kontaktné údaje. V prípade otázok kontaktujte nás emailom alebo telefonicky (Ľuboš Beňa 0944 230 705).

Termín podania prihlášok je 15. jún 2017 do polnoci.

Združenie
SLOVAKBLUES, o.z.
Máj 2017