Slovakian Blues Challenge 2019 Prihláste sa!

Príležitosť pre slovenských bluesmenov

Dostať sa na festivalové pódiá v zahraničí nie je žiadnou bežnou a jednoduchou záležitosťou pre žiadneho slovenského hudobníka, bez ohľadu na žáner, ktorému sa venuje. Slovenskí bluesmeni túto možnosť majú, len ju netreba prepásť.

Celoslovenská súťažná prehliadka Slovakian Blues Challenge sa koná od roku 2014 a jej organizátorom je občianske združenie SLOVAKBLUES, o. z. V Skalici na Záhorí sa na nej každoročne predstavujú bluesmeni z celého Slovenska, ktorí bojujú o priazeň publika i odbornej poroty. Víťaz slovenského kola získava možnosť účasti na celoeurópskej medzinárodnej súťaži European Blues Challenge, ktorú zasa každoročne organizuje Európska bluesová únia.

Slovakian Blues Challenge 2019 Prihláste sa do bluesovej súťaže

Podmienky prihlásenia do súťaže:
– Kapela, duo, trio alebo sólista musí pochádzať zo Slovenska
– Kapela, duo, trio alebo sólista musí hrať bluesovú hudbu
– Kapela, duo, trio alebo sólista bude pristupovať k súťaži zodpovedne

Odborná porota vyberie z prihlásených troch účastníkov, ktorí sa stretnú vo štvrtok 5. septembra vo finálovom kole Slovakian Blues Challenge 2019 v Skalici.

Prihlásiť sa možete na adrese info@slovakblues.com. Zašlite krátke info o vás, odkazy na audio, video a iné prezentačné zdroje. Uzávierka prihlášok je 15. júna o polnoci. V prípade otázok nás kedykoľvek kontaktujte emailom alebo telefonicky.

SLOVAKBLUES, o.z.
Ľuboš Beňa
04/2019