Medzinárodný hudobný festival Blues Moods 2017

Trnavský klub Music a Café ožije bluesom

Trnavská hudobná spoločnosť svojim tohtoročným žánrovým, hudobným festivalom Blues Moods 2017 vchádza už do svojho ôsmeho ročníka. Uskutoční sa v sobotu 11. novembra 2017 v trnavskom klube Music a Café. Za organizáciou festivalu Blues Moods stojí množstvo neviditeľných ľudí, práca na projektoch, vypísaných žiadostí, komunikácie a telefonovania.

V trnave sa uskutoční medzinárodný hudobný festival Blues Moods 2017

Ale aj množstvo pozitívneho nadšenia a podpory fanúšikov, odporovateľov a reklamných partnerov. Všetkým tým by som chcel vyjadriť naše úprimné poďakovanie. Ale nielen im. Sú to aj diváci, priaznivci a fanúšikovia, ktorí svojou účasťou na festivale Blues Moods prejavujú svoj záujem o našu činnosť. Teším sa aj z faktu, že sa nám darí dlhodobo udržiavať vysokú kvalitu festivalu.

V trnave sa uskutoční medzinárodný hudobný festival Blues Moods 2017

Aj tento rok sme zostavovali trnavský Blues Moods 2017 dramaturgicky tak, aby to bolo pre vaše „uši“ a „oči“. Zároveň si tým čiastočne splácame dlh voči všetkým fantastickým jednotlivcom a skupinám, ktorých by sme na našom festivale v budúcnosti tiež radi videli a počuli. A ak by som to mal vyjadriť súčasným jazykom – a teda prejaviť sa „statusom“ – rozhodne by som napísal: „cítim sa nadšene“. ;-)

Festival Blues Moods 2017 Trnava

Za THS, o. z.
Peter Stojka
Okober 2017