Kiero Grande vo finále Rockovej maturity

Koncert kapiel v bratislavskom Majestic Music Clube

8. novembra 2019 sa v bratislavskom Majestic Music Club-e na Karpatskej ulici uskutoční finále súťaže kapiel Rocková Maturita. Súťaží sa v kategóriách ROCK, POP a METAL. Keďže každý z týchto žánrov má nespočetné množstvo odnoží, tak do kategórie ROCK zapadá aj bluesrock. Práve v tejto kategórii sa do semifinále dostali tri z našich bluesrockových kapiel: Beans & Bullets, The Butchers a Kiero Grande. Do finále sa z nich však dostala len posledná menovaná Kiero Grande. O priazeň odbornej poroty zabojujú svojou tvorbou a ich súpermi budú kapely Parketový Lev, Sendwich, The AnyOne a Poison Candy.

Kapela Kiero Grande vo finále Rockovej maturity

Chalani z Kiero Grande vás pozývajú na túto udalosť, potrebujú totiž vašu podporu, lebo kapelám sa hrá najlepšie pre čo najväčšie publikum. Čím viac ľudí, tým lepšia nálada, tým lepšie hranie a tým vyššie šance na výhru. Ak vás zaujíma, ako to skončí, prídite sa presvedčiť osobne. Výsledok môžete ovplyvniť aj diváckym hlasovaním pomocou žetónov, ktoré obdržíte pri vstupe. Napíšte kapele správu cez ich facebook-ový profil a získate tým zľavnené vstupné na oba večery. Áno, oba! V sobotu sa totiž koná afterparty v rockovom klube Randall, kde sa predstaví svetoznáma kapela MASTERPLAN, domáci POLEMIC, BIJOUTERIER, ale aj moderná elektrická bluesrocková formácia THE YOUNIVERSE pod taktovkou Jerguša Oravca.

Slovenská bluesová kapela Kiero Grande

Priestor samozrejme dostanú aj víťazné kapely jednotlivých kategórií a taktiež víťaz minulého ročníka, BULLET HOLES, s ktorou vtedy hral aj Martin Tomašík Jr., ktorý tento rok so svojou kapelou Her Memories zvíťazil v Slovakian Blues Challenge. Darmo, „Blues had a baby and they named it Rock n Roll“. Ak už vás nebaví sedieť cez víkendy doma a chcete zažiť hlučnú atmosféru rockových klubov, uniknúť trocha realite, prídite podporiť KIERO GRANDE, alebo im aspoň držme spolu palce.

Bluesmusic
03/10/2019