Hľadáme nadšencov, ktorí píšu o hudbe

Toto je pre Vás správne miesto

Portál BLUESMUSIC stále hľadá do svojich radov nových nadšencov, ktorí majú radi hudbu, navštevujú koncerty, festivaly a akcie kde sa hráva bluesová hudba. Portál BLUESMUSIC vznikol v roku 2013 združením obľúbených portálov Czechblues.com a Slovakblues.com a v súčasnosti je jediný špecializovaný internetový portál na Slovensku a v Českej republike, ktorý sa venuje žánru blues. Nebránime sa ani pridruženým žánrom ako folk-blues, country-blues, rock-blues, southern-rock a alternatíva s prvkami blues.

Portál BLUESMUSIC stále hľadá do svojich radov nových ľudí

Prevádzkovateľom BLUESMUSIC je občianske združenie SLOVAKBLUES, o. z., ktoré založil a vedie slovenský bluesový hudobník Ľuboš Beňa. BLUESMUSIC sa za posledné roky rozrástol na plnohodnotný hudobný portál, na ktorom nájdete aktuálne informácie zo Slovenskej, Českej a svetovej hudobnej scény, recenzie, pozvánky, fotogalérie, profily kapiel, klubov a festivalov, kde sa hráva bluesová hudba.

Nakoľko sme nezisková organizácia redaktorom môžeme ponúknuť akreditácie na koncerty a festivaly a zaujímavé spolupráce s hudobníkmi a kapelami. Okrem toho získate bohaté skúsenosti, ktoré využijete pri ďalšom osobnom rozvoji. Ak máte chuť a venovať svoj čas propagácii Blues a pridruženým žánrom kedykoľvek nás kontaktujte emailom alebo telefonicky o ďalšie informácie.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Ľuboš Beňa
predseda SLOVAKBLUES, o. z.
Mob: 00421 (0) 944 230 705
Email: info@slovakblues.com