Festival Folk Blues Session 2019 v Bratislave

Predstaví opäť niekoľko bravúrnych hudobníkov

XIX. ročník festivalu folk-bluesovej a bluesovej hudby Folk Blues Session 2019 nám tento rok predstaví opäť niekoľko bravúrnych hudobníkov z našej scény a zahraničného headlinera z Brazílie.


V programe sa prestaví blues-rocková skupina Octopus, pôvodom z Bardejova. Na začiatku svojej hudobnej kariéry hrali prevažne prevzatú tvorbu od iných interpretov, čím sa dopracovala až k tvorbe vlastných skladieb. Zahrá bluesová skupina The Blues Destillery alebo Martin Chrobák a priatelia. Zahraničným hosťom bude Big Gilson & Blues Dynamite, brazílsky bluesový a rockový gitarista bol jedným z predchodcov blues v Brazílii a zakladateľom legendárneho Big Allanbik – jednej z priekopníckych brazílskych bluesových kapiel.

Festival Folk Blues Session 2019 DK Lúky Bratislava

Ako vidíte, na programe sú rockovo – bluesové špičky svojho hudobného žánru, a preto príďte zrelaxovať a vychutnať si ďalší ročník skvelej hudby do petržalského Domu kultúry Lúky v posledný novembrový podvečer . Hlavným partnerom podujatia a z verejných zdrojov festival podporil Fond na podporu umenia.

Mgr. Alexandra Illéšová
Kultúrne zariadenia Petržalky
19/11/2019