Countryfest Bohunice 2018 pripravený

Dávka kvalitnej hudby a zábavy pre mladých aj starších

Ďalší ročník medzinárodného Countryfest Bohunice 2018 v Jaslovských BohuniciachĎalší ročník medzinárodného country festivalu pre celú rodinu prinesie v rámci kultúrneho leta do Jaslovských Bohuníc, okres Trnava, ďalšiu dávku kvalitnej hudby a zábavy pre mladých aj starších.

Toto leto sa v Jaslovských Bohuniciach bude opäť niesť v znamení dobrej hudby. V dňoch 20. – 22. 7. 2018 sa v príjemných priestoroch prírodného amfiteátra Jaslovských Bohuníc uskutoční nový ročník hudobného festivalu CountyFest Bohunice 2018. Môžete sa tešiť na kvalitnú dávku country, folku, bluegrassu a akustickej hudby v podaní kapiel ako Robert Kresťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Slniečko,Michal Tučný Revival Plzeň, Bukasový masív a ďalší – no najmä na živé vystúpenie legendárneho Ivana Mládka a jeho Banjo Band.

Countryfest Bohunice 2018 Pripravený

Kvalitný hudobný program budú už tradične dopĺňať rôzne sprievodné podujatia, ktoré sú koncipované tak, aby si v nich “to svoje” našiel každý, bez ohľadu na vek či pohlavie – jednoducho rodinný festival ako sa patrí.

Pre viac informácií o programe, sprievodných podujatiach a možnostiach, ktoré bude pre vás ponúkať stanové mestečko, pozrite sem na webstránke CountryFestu Bohunice 2018.

Roman Áč
Máj 2018